Özel Raydolap

raydolap-ozel

Özel ray dolap hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz şuan doğru yerdesiniz. Raydolap sayesinde evinizdeki alanları daha geniş kullanabilirsiniz. Ray dolapların bir çok çeşidi vardır.

  1. Ucuz imalat, ucuz ürün, gösterişli, ancak dayanaksız.
  2. Orta bütçeli, 2-3 yıl idare edecek şekilde tasarlanmış. İş görebilecek düzeyde
  3. Kaliteli, şık, mükemmel tasarım ve ömür boyu kalitesini koruyabilecek düzeyde

Günümüzde maalesef suntadan yapılmış ray dolapların olduğunu görmekteyiz. Oysa ray dolap deyince akla özel dolap gelmektedir. Çünkü ray dolap kişiye özel, istediği şekilde, arzu ettiği özelliklere sahip dolaptır. Bu bilinçte çalışan firmaların hızla büyüdüğünü, günü kurtarmak için çalışan insanların her geçen gün müşteri potansiyelinin düştüğünü görmekteyiz.

Ray dolap yaptırırken neye dikkat etmelisiniz, ray dolap deyince akla ne gibi özellikler gelir? Ray dolap kişinin özel yaşantısından, iş hayatına kadar tüm özellikleri bir arada tutmak zorundadır. Ray dolap müşterinin özel saklı kutusu olmalıdır ve o kutuyu açınca istediği her şeyi bir anda bulmalıdır.

Günlük hayatta sıkça kravat kullanıyorsanız, kravatlık. Gömlek giyiniyorsanız asansörlü askılık, pantolonlarınızın ütüsünün bozulmasını istemiyorsanız, pantolonluk, çekmecelerinizin şeffat ve narın bir şekilde akıcı olmasını istiyorsanız frenli ray sistemlerinin kullanılması gerekir.

Dolap kapağını açtığınızda fazla efor kaybetmeden kapağın açılması ve fren sistemi ile kapanması gerekir. Ray dolabın daha şık ve modern olmasını istiyorsanız ışıklandırma sistemi ile hem odayı, hemde dolabın görseline renk katabilirsiniz. Tabi bunlar yapılırken kullanılan malzemenin kalitesinden de şaşmamak gerekir. Çünkü kaliteli ürün sizi her zaman bir adım daha öteye taşıyacaktır. Bunun gibi bir çok detay konuşulabilir.

Bizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken ilk önce sizin düşüncelerinizi, dolabınızda ne tür özellikler istediğinizi ve bizimde size tavsiyelerimizle dolabınızı inşa ediyoruz. Tabi dolabınızın imalatına başlamadan önce proje çizilerek size sunuyoruz.

Kullanmış olduğumuz malzemeler 1.sınıf malzemelerdir ve ömür boyu kullanabileceğiniz şekilde imal edilmektedir. Biz bu işi yaparken şu düşüncelerle yaptığımızdan hiç kuşkunuz olmasın. “Elleriyle çalışan işçidir, elleri ve aklı ile çalışan ustadır, Elleri, aklı ve gönlü ile çalışan SANATKÂR’dır.”

Biz bu işe gönül verdik ve size sunduk. Siz isteyin biz yapalım diyoruz.

Avrupa Yakası : 0212 279 29 99 – 0532 165 72 11

Anadolu Yakası : 0216 606 41 10 – 0541 247 62 771

r1 r6 r11

r12 r17 ray2 ray3 ray9 raydolap5 raydolap17 surgu7 surgu111

r15

2012raydolapmodelleri

 

  ikea montaj - sislimarangoz.com