kadıköy mobilya montaj – 05321657211

Montajji.com olarak kadıköy ve çevre semtlerde mobilya kurulum hizmetini sunuyoruz. İkea, koçtaş, tekzen gibi markaların ürünlerinin montajını yaptırmak istiyorsanız tecrübeli ekibimizle montaj işlerini yaptırabilirsiniz.

Montaj, tamirat ve imalat alanında uzman ekibimiz haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Yaptığımız tüm mobilya montaj hizmetlerinde özenle iş yapıyoruz.

Yaptığımız işler sadece mobilya kurulumla sınırlı değildir. Özel mobilya imalatı, mobilya kesimi, yerinde tozsuz mobilya kesimi ile hem bütçenizi zorlamıyoruz hemde aynı gün içerisinde marangozluk işlerinizi tamamlamış oluyoruz.

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Montajji.com olarak müşterilerimizin isteklerini ön planda tutuyoruz. A’dan Z’ye bir evde yapılması gereken mobilya kurulum, mobilya imalatı, tamiratı, kesimi ve ne varsa hepsini gerçekleştiriyoruz. Kolay ödeme planlarımızla ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

Mutfak dolabı montajı, gardırop montajı, şifonyer montajı, komidin montajı, yatak odası takımı montajı, masa, kitaplık ve tüm işlerinizi en kısa sürede tamamlıyoruz.

Sizde mobilya ustasına ulaşmak için şimdi 0532 165 72 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  ikea montaj - sislimarangoz.com