Beykoz Mobilya Montaj

Mobilya aldım ancak kuramıyorum çok acil yardıma ihtiyacım var diyorsanız eğer şuan doğru yerdesiniz. Aldığınız tüm mobilyaları bir kenara bırakın çayınızı ve kahvenizi yudumlayın. Alo Montajji hattını arayarak usta temin edin. Ustalarımız tüm mobilya işlerinizi sorunsuz yapacak, sizleri çileli durumdan kurtaracaktır.

Hedefimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmektir. Yedi gün Yirmi dört saat bizlere ulaşabilirsiniz. Ustalarımız ortalama 30 ile 60 dakika arasında evinizde hazır vaziyette olmaktadır. Siz kahvenizi bitirene kadar ustalarımız kapınızda hazır olacaktır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Mobilya montajı sabır ve naziklik isteyen bir iştir. Mobilyalarınızın bir birine bağlantısını doğru yapmadığınız zaman zarar verebilirsiniz. Mobilya zorlamaya gelmeyen hassas bir üründür, biraz zorlamaya gelindiğinde kırılabilir ve çirkin görüntüye sebep olabilir. Çalışanlarımız bu yönde uzman kişiler olduğu için her işin detayını bilmektedir.

Sadece Mobilya Montaj mı yapıyorsunuz?

Mobilya montajın dışında, mobilya tamiri, özel mobilya siparişi ve tüm mobilya işlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Kısacası mobilya adına ne yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilir, teklif alabilirsiniz.

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

0216 606 41 10 – 0532 165 72 11 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

  ikea montaj - sislimarangoz.com